soguk alginligi tedavisi, bogaz agrisina karsi.. - Kulak Burun Bogaz - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Vajina 0Ãâ
Vajinada
Vajinaââ‚
Vajina IltihabÃÃ
K06 0ÃÆâ€â
Tüm Arananlar
 
 
 
Kulak Burun Bogaz

Soguk Alginligi Tedavisi, Bogaz Agrisina Karsi..

Isirganotu: Çok yönlü isirgan otu bedenin savunma sistemlerini güçlendirir ve soguk alginliginin bulasmasina karsi önlem olarak kendini yeterince kanitlamistir.

Yarim tatli kasigi ince kiyilmis isirganotu yapragi, orta boy bir su bardagi dolusu kaynar derecede sicak suyla haslanir ve yarim dakika demlendikten sonra süzülür. Günde iki litreye yakin miktarda isirganotu çayi rahatlikla içilebilir. Bu amaçla demlenen çay bir termosta sicak durumda muhafaza edilebilir.

Civanperçemi: Yarim tatli kasigi ince kiyilmis civanperçemi, orta boy bir su bardagi dolusu kaynar derecede sicak suyla haslanir ve yarim dakika demlendikten sonra süzülür. Gün boyunca 3-4 bardak taze demlenmis civanperçemi çayi sogutulmadan yudumlanir.

Ihlamur: Yarim tatlik kasigi ince kiyilmis ihlamur, . orta boy bir su bardagi dolusu kaynar derecede sicak suyla haslanir ve yarim dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3-4 bardak taze demlenmis ihlamur çayi, balla tatlandirilarak elden geldigince sicak içilir.

Ev reçetesi: 10-15 dakikalik sicak ayak banyolari yapilir. Su dayanilabilecek kadar sicak olmali ve sürekli sicak su eklenerek sogumasi önlenmelidir.

Isveç Surubu: Soguk alginliginda, bir kasiga Isveç Surubu damlatilir ve açik agizla surubun kokusu içe çekilir.

Civanperçemi çayina eklenerek günde 3 çay kasigi surup alinir. Ögünlerden yarim saat önce yarisi ve yarim saat sonra öteki yarisi içilen yarim bardak bitki çayina bir çay kasigi surup eklenir. Böylece, üç ögünde toplam 3 çay . kasigi Isveç Surubu içilmis olur.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 215204 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Kulak Burun Bogaz
Kabakulak
Kabakulak
Orta Kulak Iltihabi (çoc
Soguk Alginligi Tedavisi,
Nezle, Alerjik Nezle, Bad
Kulak Düzeltme Estetigi
Burun Kanamasinin Durduru
Burun Kanamasi, Gebelikte
Burun Kanamasi, Burun Bog
Burun Estetigi
Bogaz Agrisi, Bogaz Hasta
Tüm Kulak Burun Bogaz

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri