bogaz agrisi, bogaz hastaliklari ve tedavisi.. - Kulak Burun Bogaz - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Sperm Zararà Ã
Adet Sancà †Ã
HEMOF 0 0‰9 0 0 0 4
BOÆ AZKUR
HEMOFÃ Lï¿Ã
Tüm Arananlar
 
 
 
Kulak Burun Bogaz

Bogaz Agrisi, Bogaz Hastaliklari Ve Tedavisi..

Bogaz agrilari genelde bir soguk alginligi hastaliginin belirtisidir. Ama baska herhangi bir belirti esliginde olmadiginda, yutak bölgesine çok soguk havanin girmesinin bir sonucu olabilir.

Yapiskanotu / Yogurtotu: Yarim tatli kasigi ince kiyilmis yapiskanotu veya yogurtotu, orta boy bir su bardagi dolusu kaynar derecede sicak suyla haslanir ve yarim dakika demlendikten sonra süzülür. Taze demlenmis ilik çayla gün boyunca pek çok kere derin gargaralar yapilir.

Koyunotu: Koyunotu, tüm bogaz, yutak ve agiz içi iltihaplarina karsi basariyla kullanilabilir. Öteki kullanim alanlari ise, anjin ve girtlak hastaliklaridir.

Yarim tatli kasigi ince kiyilmis koyunotu, orta boy bir su bardagi dolusu kaynar derecede sicak suyla haslanir ve yarim dakika demlendikten sonra süzülür. Sabah ve aksam olmak üzere, günde iki kere, uzun süreli derin gargaralar yapilir.

Isveç Surubu: Yarim veya bir tatli kasigi Isveç Surubu yarim bardak bitki çayina eklenir ve bu yarim bardak çayin yarisi yemekten yarim saat önce, öteki yarisi ise yarim saat sonra içilir. Yani, üç ögünde . toplam olarak 3 kasik Isveç Surubu içilmis olur.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 244685 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Kulak Burun Bogaz
Kabakulak
Kabakulak
Orta Kulak Iltihabi (çoc
Soguk Alginligi Tedavisi,
Nezle, Alerjik Nezle, Bad
Kulak Düzeltme Estetigi
Burun Kanamasinin Durduru
Burun Kanamasi, Gebelikte
Burun Kanamasi, Burun Bog
Burun Estetigi
Bogaz Agrisi, Bogaz Hasta
Tüm Kulak Burun Bogaz

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri