Vücuda katkilari - Kozmik Bioenerji - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Sperm Zararà Ã
Adet Sancà †Ã
HEMOF 0 0‰9 0 0 0 4
BOÆ AZKUR
HEMOFÃ Lï¿Ã
Tüm Arananlar
 
 
 
Kozmik Bioenerji

Vücuda Katkilari

Karin boslugu içindeki suyun emilimini yapmaktadir. Kalin bagirsak duvarlarina idrarin çok aci olmasi sebebi ile baski uygular ve yapismis olan polipler ve balgamlari ayirmaktadir.
 
Kalin bagirsak duvarlarinin yapisinin stimule etmekte ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasi için yardimci olmaktadir.
 
insan vücudunda eskide beri gelen kronik kabizliklarda Buharlasmis . idrar uygulamasi iki ay içinde kronik kabizliklari tamamen ortadan kaldirmaktadir.
 
Sadece 1-2 defa uygulamasindan sonra bile tenye ve diger patolojik rahatsizliklari bosaltmaktadir. Kalin bagirsak mikroflorasinin bozulmamasina ve zamanla tam ters olarak normal hale getiriyor. 
 
Kalin bagirsak Ph ve mikroflorasinin normale dönmesini saglamaktadir.  Kalin bagirsak duvarlarini ve peristal hareketinin . düzenlenmesini saglar. 
 
Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diger parazitlerin yok olmasini saglar.Buharlasmis idrarin yogunluk seviyesi çok yükseldigi için Kalin bagirsaktaki, böbreklerdeki, pankreas, idrar kesesi duvarlari ve cinsel organlardaki yapismis olan suyu, balgami (patolojik balgam), kötü hücre tabakasini emip temizlemektedir. 
Kasik ve pelvis bölgesinde zayif düsmüs olan kaslarin güçlenmesini saglar.Tüm bosaltim sistemlerini rahatlatir, en çok yutak ve girtlak geçisiniVücudu su tutmayan kisiler (Susuz vücut, Susuz kalmis)Vücut isinmasi kötü, isi üretemiyor, extremitelerde sogukluk (Ayak ve el parmaklarinda)Sik sik kabizlik yasayanlar, sik sik büyük tuvalete ilaç ile çikanlar.Yukarida belirtilen ve (heyecanli kisiler), hava ve bosluk elementi fazla olusmustur. (Patolojik rüzgar). Zayif ve nazik yapili vücuda sahip, cilt yapisi kurumus deri dökümü var, devamli üsümekte olan bu insan tiplerindeki kisiler tavsiye edilmektedir.
 
Fazla gaz olusan, kabizlik veya fekalii (koyun pisligi gibi), bel ve kalça eklemi agrilari, âdet bozukluk, sperm bosaltma azalmis durum, deri kurulugu ve dökülme, üsenmek, güçsüz, deri rengi koyulasmis, asiri derecede zayiflamalara karsi etkilidir.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 227790 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Kozmik Bioenerji
Beden Temizligi Usulleri
Beden Temizliginin Amaci
Bedene Faydalari
Kozmik Beden Temizligi N
Kozmik Bioenerji
Vücuda Katkilari
Beden Temizligi Usulleri
Beden Temizliginin Amaci
Bedene Faydalari
Kozmik Beden Temizligi N
Kozmik Bioenerji
Vücuda Katkilari
Tüm Kozmik Bioenerji

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri