Tiroid Hastaliklari, gözleri büyütür - Göz Sagligi - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Vajina IltihabÃÃ
Vajina Iltihabâ€~1¤
BOÃâ€~~A
Kar 0†1¤7†1Ã
Botoks NasÃÆÃ
Tüm Arananlar
 
 
 
Göz Sagligi

Tiroid Hastaliklari, Gözleri Büyütür

Tiroid hastaliklari gözlerde de birtakim fiziksel hasarlar yaratiyor. Bu hastaligi genellikle tibbi tedaviyle düzeltmek mümkün oluyor. Ancak hormon seviyesinin normale dönmesi tek basina yeterli degil. Sigara içen hastalarin mutlaka sigarayi birakmasi gerekiyor!
Tiroid hastaliklari, en çok görülen rahatsizliklarin basinda geliyor. Türkiye’de her 3 kisiden biri tiroid hastasi. Tiroid hormonu çok sayida organi ve metabolizma islevlerini etkiliyor. Tiroid hormonunu en çok etkileyen organlardan biri de göz. Özellikle tiroid bezinin fazla çalismasi gözde sekil bozukluklarina yol açiyor. Tiroid bezinin gözde yapmis oldugu sekil bozukluklarinin nedeni kesin olarak bilinmiyor. Ancak konuyla ilgili bazi teoriler mevcut. Acibadem Kadiköy Hastanesi Göz Hastaliklari Uzmani Prof. Dr. Müslime Yalaz su bilgileri veriyor:

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 262913 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Göz Sagligi
Bilgisayar Kullanimina B
Göz Kurulugu
Göz Tansiyonu Kör Ediyor
Göz Tembelligi - Göz Sag
Gözde Yedi Tehlike Sinya
Gözlerin Sinsi Düsmani &
Gözlükten Kurtulmak
Kornea Nakli - Göz Sagli
Tiroid Hastaliklari, Göz
Göz Virüsü
Cildiniz Göz Kamastirsin
Gözlerinizi Büyük Göster
Modanin Gözdeleri
Göz Kalemi Ve Eyeliner K
Bilgisayar Kullanimina B
Göz Kurulugu
Göz Tansiyonu Kör Ediyor
Göz Tembelligi - Göz Sag
Gözde Yedi Tehlike Sinya
Gözlerin Sinsi Düsmani &
Tüm Göz Sagligi

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri