Nemlendiricinizi Yasiniza Göre Seçin, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Makyaj Hileleri, Makyaj Teknikleri - Cinsel Saglik - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Sperm Zararà Ã
Adet Sancà †Ã
HEMOF 0 0‰9 0 0 0 4
BOÆ AZKUR
HEMOFÃ Lï¿Ã
Tüm Arananlar
 
 
 
Cinsel Saglik

Nemlendiricinizi Yasiniza Göre Seçin, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Makyaj Hileleri, Makyaj Teknikleri

 
NEMLENDiRiCiNiZi YASINIZA GÖRE SEÇiN
Nem kaybina ugrayan cilt iki sorunla karsi karsiya kalir: Cildin en üst yüzeyi olan epidermdeki su molekülleri, buharlasmaya karsisinda, koruyucu bariyer görevini yerine getiremez hale gelir. Bitki özlü nemlendiriciler, cildin zayiflayan nem tutma kapasitesini artirir. Dis etkenlere bagli olarak günlük nem ihtiyaci giderilmemis olan epidermin . bu gereksinimi böylece karsilanir. Amerika’da yapilan arastirmalar, 35 yas üzerinde olup, nemlendirici krem kullananlarin kirisiklik sikayetlerinin, kullanmayanlara kiyasla, yüzde 50 azaldigini gösteriyor.
20 - 30 yas: Bu yas grubunda, normal veya yagli cilt yapisina sahip olanlarda da cilt kurulugu görülebilir. Nem eksikligini giderecek nitelikteki kremler, cilde nüfuz ederek koruma saglar. Ayrica, cildin su dengesini düzelterek cildi canlandirir. Nemlendirici kremlerde bulunan bitkisel konsantrasyon, hücreler tarafindan emilir. Bu da cildin en üst yüzeyi olan epiderme esneklik ve rahatlama kazandirir.
30 - 40 yas: 25 yasindan sonra cildin dogal nemlendirici mekanizmasi yavaslamaya baslar. Donuk, nemsiz, elastikiyetten yoksun bir cilt için kullanilacak nemlendirici kremin . yumusatici etkisinin yogun olmasi gereklidir. Bitkisel lipozomlarla takviye edilmis nemlendiriciler, 30 yas ve üzeri ciltleri için idealdir. Bitkisel özlü nemlendiriciler cildin su deposunu uzun süre optimal düzeyde tutarak nemlilik saglar.
40 - 50 yas: Giderek daha da kuruyan ve dogal nemini kaybeden cildin, derinlemesine nemlendirilmeye ihtiyaci vardir. Limon, salatalik ve çiçek özlü kremler, cilt hücrelerine nüfuz ettiklerinde en az 8 saat boyunca nemlilik ve esneklik saglarlar. Bu tür kremlerin kullanilmasi, cildin nem kazanma sürecini hizlandirir.50 yas ve üstü: Yasin ilerlemesiyle birlikte, kullanilan ilaçlar, geçirilen hastaliklar ve hava kirliligi cilt üzerinde daha belirgin bir etki göstermeye baslar. Bu yas grubu tarafindan kullanilacak nemlendiricilerin, cildi nemlendirmenin yanisira, onarici ve kirisik giderici özelliklerinin de bulunmasi gereklidir.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 274 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Cinsel Saglik
Agrili Cinsel Iliski
Cinsel Isteksizlik
Cinsel Sorunlar
Cinsel Yasamdaki Tehlike
Cinselligin Fizyolojisi
Cinselligin Ifade Edilme
Erkek Cinselligi Hakkind
Erkekte Kisirlik Nedenle
Erken Bosalan Erkekler
Erken Bosalmada Öneriler
Gebelik Ve Cinsellik
Iktidarsizlik Ve Empotan
Küresel Isinma Spermi Az
Orgazm Ile Ilgili Yanlis
Prolaktin
Sperm Olmayan Erkeklerde
Tani Yöntemleri
‘unutamiyorum̵
Vajinismus Nedenleri
Viagrali Yüzükler çikti
Tüm Cinsel Saglik

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri