Kirlasan Saçlara Bitkisel Boya, Saç Modelleri, Saglikli Saçlar, Dolgun Görünümlü Saçlar, 2008 Saç Modelleri - Sifali Bitkiler - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Ger̉ہ
Kan IÃâ€
K 0âÃ
S 0 3k 0 3drara 0Š4 0
TaÅŸak
Tüm Arananlar
 
 
 
Sifali Bitkiler

Kirlasan Saçlara Bitkisel Boya, Saç Modelleri, Saglikli Saçlar, Dolgun Görünümlü Saçlar, 2008 Saç Modelleri

 
KIRLASAN SAÇLARA BiTKiSEL BOYA
 
Genellikle yasliligin en büyük belirtisi olarak görülen beyaz saçlar herkese rahatsizlik verir. Çözüm basittir; saçlari boyamak. Bu durumda kimyasal saç boyalari degil, bitkisel olanlar tercih edilmeli.
Uzun yillardan beri kirlasmis saçlar yaslanma belirtisi sanilmaktadir. Ancak yirminci yaslardan baslayarak bir kisim insanda saçlarin kirlasmaya baslamasi bu inanisi desteklememektedir.
 
Vücutta renk pigmenti yapiminin azalmasi saçlarin kirlasmasina neden olmaktadir. Saçlari kirlasmis bir erkege kötü ve yasli görünüm yakistirilmadigi halde kadinlarda kir saçlarin yasli görünüm sergiledigi korkusu yaygindir.
Gerçi rengi kaybolmus saçin nemliligi de azalmis ve matlasmistir. Özellikle mat ve soluk bir saçi kimyasal girisimlerle canlandirmak, nemliligini ve parlakligini kazandirmak mantikli ve uygun bir yol degildir.
 
Saç boyasi ile saglanan parlaklik çok kisa sürelidir. Bu girisimlerle saçin yipranmasi ön plana çikar. Her sey için oldugu gibi, saça da sevgi dolu bir yaklasimla; eksigini giderici ve iyi bir bakim uygulayarak tekrar parlak ve canli bir görünüm saglamak mümkündür.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 191391 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Sifali Bitkiler
Bilinçli Beslenmede Taze
Sifali Bitkiler Dut
Kizilcik: Melatonin Kayn
Alerji
Uyku Hastaliklari
Kirlasan Saçlara Bitkise
Bilinçli Beslenmede Taze
Sifali Bitkiler Dut
Kizilcik: Melatonin Kayn
Alerji
Uyku Hastaliklari
Sifali Çaylar
Rezene
Kusburnu
Kilo Kaybi Için Bitkiler
Kayisi: Hem Lezzetli Hem
Kadin Hastaliklari Için S
IlginÇ Bitkiler Birer Sif
Çayir Papatyasi
AdaÇayi
Tüm Sifali Bitkiler

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri