Kanserli Hücreler Nasil Beslenir? - Kanser - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
TamamenƒciplaknerkekÃre
VajinaÃÆâ€
Ciltte YaÃÆâ
Penis ÃÆâ€
Böbrek BüyÃ
Tüm Arananlar
 
 
 
Kanser

Kanserli Hücreler Nasil Beslenir?

Kanserli hücreler besin buldukça, sinir tanimaz çogalmalarini sürdürürler. Besinlerinin kaynagini da içinde yasadiklari beden olusturur. Vücutta 100 trilyon hücreyi besleyen dolasim sistemi, yani kan, kanserli hücrelere de ihtiyaçlari olan besini götürür.

Saglikli akcigerler, içlerinden kolaylikla hava geçebilen temiz solunum borularina sahiptir. Saglikli olduklarinda akcigerlerin küçük alveolleri tüm oksijen ihtiyacini karsilayabilir ve tüm karbondioksit yükünü bosaltabilirler.

Saglikli akcigerlerin içindeki silia (solunum yollari yüzeyini kaplayan sivri uçlu kamçilar), kas tabakasinin yutaga dogru hareket etmesinin devamliligini saglamak için sürekli ve siddetli bir sekilde atarlar. Kanser akcigeri istila ettiginde ise, silia zayiflar.

Kanser hücreleri, bütün akciger hücrelerinin normal isleyisine müdahale eder. . Normal hücrelerden daha hizli çogaldiklari için de kisa bir süre sonra, kanser hücreleri saglikli hücrelerden sayica daha fazla olurlar. Çok geçmeden normal hücreler zayiflar ve akciger dokusunu saglikli tutan faaliyetlerini daha fazla sürdüremez hale gelirler.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 276114 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Kanser
Antioksidan Destegi Kadi
Elma Kabugu Kanseri Enge
Kanser Riskini Mandalina
Kanser Tedavisinde Tamam
Kanser Ve Sismanlik
Kanserden Korunmak Elini
Kanserden Korunmaya Nele
Kanserin Ilaci Tütün
Kanserli Hücre Nasil Anl
Kanserli Hücreler Nasil
Kimya Uzmani Kanserli Hü
Sarapta Kanser Riski
Testis Kanseri Erkek Yum
Yutma Güçlügü Disfaji Ye
Aci Biber Kansere Karsi
Akciger Kanseri - Tedavi
Akciger Kanseri
Bas Ve Boyun Kanseri
Bira IÇenlerde Kanser Da
Kanser: Tedavi Prensiple
Tüm Kanser

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri