Göz Kalemi ve Eyeliner Kullanimi, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Makyaj Hileleri - Göz Sagligi - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
KOKOBAS 0 6ÃâÃ
ArpacÃâ€
KÆÃÂ
Sperm Zararà âââ€
VajinailtihabÃÃâ
Tüm Arananlar
 
 
 
Göz Sagligi

Göz Kalemi Ve Eyeliner Kullanimi, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Makyaj Hileleri

 
GÖZ KALEMi VE EYELiNER NASIL KULLANILIR
 
Eyeliner ve göz kalemi kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli sey, her iki malzemenin de mümkün oldugunca ince çizgilerle çizilmesinin gözü daha güzel gösterecegidir.
 
Göz kapaklarinizin üstüne eyeliner sürmek hem bakisiniza derinlik katar, hem de kirpiklerinizin daha uzun ve gür görünmesini saglar. Düzgün eyeliner çekebilmek mükemmel sonuçlar doguran bir beceridir ve becerinin sirri eyeliner’i ince çekmektir.
Göz kalemleri kullanmasi en kolay üründür. Kusursuz bir uygulama için kaleminizin ucunu daima iyi açin. Sivi eyeliner ise biraz daha maharet ister. Eyeliner kirpiklere yakin uygulanmalidir ve uygulama için elinizin titrememesi gerekir. Basarili bir sonuç için, en rahat sürdügünüz eyeliner’i seçin ve unutmayin, ne kadar sik kullanirsaniz o kadar beceri kazanirsiniz.
 
Beyaz tenli kadinlar yumusak kahverengi ya da gri tonlarini tercih etmelidirler. Gece ise, göze sürülen fara uyan renkli bir kalem tercih edilmelidir.
Siyah göz kalemi, siyah saçli, esmer tenli bayanlar için çok uygundur. Esmerler disindaki bayanlarda bu renkte bir göz kalemi ve eyeliner çok koyu sayilabilir.
Eyeliner’i çok ince uçlu bir firçayla sürmek güzel bir görüntü olusturacaktir. Eger eyeliner sürmeyi bir türlü beceremiyorsaniz iste size bir öneri.
 
Mümkün oldugunca asagiya dogru bakin ve elinizle gerdiginiz üst gözkapaginizdaki kirpiklerin dibine mümkün oldugunca yakin bir çizgi çekin.
Bu çizgi göz kuyrugunda sona ermeli, disa dogru uzamamalidir. Alt gözkapagina kesin bir çizgi çizmek istemiyorsaniz, buraya eyeliner’la yanyana noktalar yapin veya egrilemesine kisa kisa çizgiler çizin.
 
Bazen gözün üst kapagindaki kirpiklerin altina çizgi çizilmesi de hos bir görünüm kazandirir. Bunun da yine ince ve düzgün . olmasina dikkat edin.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 226358 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Göz Sagligi
Bilgisayar Kullanimina B
Göz Kurulugu
Göz Tansiyonu Kör Ediyor
Göz Tembelligi - Göz Sag
Gözde Yedi Tehlike Sinya
Gözlerin Sinsi Düsmani &
Gözlükten Kurtulmak
Kornea Nakli - Göz Sagli
Tiroid Hastaliklari, Göz
Göz Virüsü
Cildiniz Göz Kamastirsin
Gözlerinizi Büyük Göster
Modanin Gözdeleri
Göz Kalemi Ve Eyeliner K
Bilgisayar Kullanimina B
Göz Kurulugu
Göz Tansiyonu Kör Ediyor
Göz Tembelligi - Göz Sag
Gözde Yedi Tehlike Sinya
Gözlerin Sinsi Düsmani &
Tüm Göz Sagligi

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri