Gida intolerans Testi ile Sagliginizi Ve Kilonuzu Koruyun - Diyet Egzersiz - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Vajina 0âââ€
TamamenƒciplaknerkekÃre
Tamamen�ââ
Vajina IltihabÃÃ
Vajina Iltihabâ€~1¤
Tüm Arananlar
 
 
 
Diyet Egzersiz

Gida Intolerans Testi Ile Sagliginizi Ve Kilonuzu Koruyun

Gida intolerans Testi ile Sagliginizi Ve Kilonuzu Koruyun
Dr. Ebru Egemen UYSALAkupunktur

Türkiye’de beslenme kaynakli sorunlar gün geçtikçe artmaktadir. Çünkü sagliksiz kosullarda üretilen gidalar ve uzun süre bekletilmis gidalar (et gibi - hormonlu ve fermante olmus gidalar) insanlara sunulmaktadir. Bu tür gidalarla beslenen ve kirli çevresel faktorlere maruz kalan insanlarin bagisiklik sistemi zayiflamakta ve her türlü hastaliga zemin olusturmakta.
Dünya genelinde bugday ürünleri ve süt ürünleri tüketen toplumlarin basinda gelen ülkemizde ekmekteki Gluten proteinine ve sütteki Kasein proteinine olan gida duyarliligi-intoleransi durumu giderek artmaktadir. Vücud enzimleri tarafiindan sindirilemeyen proteinler ise yaramayarak toksik duruma geçerler.
Amacimiz (yaklasik 350 gida ve 150 adet . çevresel maddeyi) test ünitemizde test ederek sizlerin gida allerjileri, gida duyarliligi ve intoleransi konusunda tespitler yaparak uzman doktorumuzun çikan test raporunu incelemesiyle sizlere ne yememeniz ve ne yemeniz ile ilgili en iyi beslenme listelerini sunmak ve hastalik tedavisinde fayda saglayacak beslenme sartlarini olusturmak. Buna göre yapilan hastalik tedavileri basarili bir sekilde kontrol altina girerek, hastanin aldigi hizmetten verim almasi saglanir, zaman ve para kaybina ugramasi da engellenir.
Yapilan testin ve saglik programin sonucunda :

Vücut kas oraninda artis, vücut yag oraninda azalma,

Enerji seviyesinde yükselme, egzersiz performansinda artis,

Kalp, damar sisteminde ve böbrek fonksiyonlarinda güçlenme,

Bagisiklik sisteminde güçlenme,

Seks performansinda artis,

Kan basincinin daha düzenli olmasi,

Kolesterol profilinin düzelmesi; yüksek HDL, düsük LDL,

Kemiklerin güçlenmesi,

Uykunun daha düzenli olmasi,

Hafiza gücünde artis saglanabilmesi.
Yaga dönüsen ve Toksik olan yiyecekleri Ögrenin
Gün içersinde beslenirken yedigimiz her yiyecek maddesi sindirim sistemimiz tarafindan her zaman ayni basarida sindirilemez. Bu yiyecek maddeleri arasinda sindirilmeyen yiyecekler vücudumuz tarafindan kullanilmaz. Sindirilmeyen yiyecek maddeleri bir kismi yaga dönüsür bir kismi da toksik duruma geçer. Yaga dönüsen yiyecek maddeleri kilo almamizi saglamaktadir.
Bu test ile yaga dönüsen yiyecekleri buluyoruz. Ve böylece kilo almanizin önüne geçiyoruz.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 219182 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Diyet Egzersiz
10 Pratik Diyet Yemegi
Akdeniz Diyeti
Aldir Yagi, Giy Bikiniyi
BitkiÇayiylazayiflayin
Bölgesel Zayiflama Nedir
Bu Diyet Hatalarina Düsm
Diyet Ürünler Ne Kadar D
Evde Egzersizle Zayiflay
Gida Intolerans Testi Il
GÖbek Eritmenin Yollari
Hazir Sandviçler Tuz Dep
Ince Bir Bel Için Egzers
Istahikapatmaninyollari
Kalori Yakmanin 20 Yolu
Mucize Ve Güncel Diyetle
Zayif Kadinlari Bekleyen
Zayiflama Ve Egzersiz
Zayiflamak Isteyenlere Y
Zayiflatan Egzersiz
BÖlgesel Zayiflama: Soya
Tüm Diyet Egzersiz

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri