Ciltlere Göre Renkler, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Gelin Makyaji - Cilt Sagligi ve Bakimi - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
 
 
 
Cilt Sagligi ve Bakimi

Ciltlere Göre Renkler, Makyaj Teknikleri, Makyaj Sirlari, Gelin Makyaji

 
Ciltlere göre renklerSarisinlar için kahve tonlari, gri, elektrik mavisi renkleri; kizillar için kahverengi, oranj, kiremit; esmerler için canli yesiller, buz mavisi ve kizil kahveler önerilir. Esmer tenlerde ten renginin bir ton açigi fondöten kullanmak gerekli. Çok beyaz tenlerde ise tenin bir ton koyusu uygundur. Kirmizi yüzlüyseniz bes agirlikli fondöten tercih etmelisiniz. Kara sari olanlarda pembe agirlikli fondöten kullanilir. Kuru citlerde ise yogun yag ihtiva eden kozmetik ürünleri ile cilde nem ve parlaklik verilir. Normal ciltlerde gözenekler ufak ve kapali oldugu için yag orani düsük kozmetik ürünleri kullanilmali. Yagli ve hassas ciltlerin bakimi zor oldugu için makyaj titiz bir ortamda yapilmali. Makyajda, zemin fazla yagli olmayacak sekilde dengelenmeli.
 
Gece makyajinda dikkat edilecek bir diger nokta ise suni isigin renkleri solgunlastirmasi. Bunun için parlak renkler kullanmak ve isiltili bir makyaj yapmak gerekli. Bu senenin gece makyaji renklerini genellersek, yaldizli olmak sartiyla eflatun, mor, turuncu olarak söylenebilir. Koyu renkler kullanmaktan ise, . gece makyaji yaparken mutlaka kaçinmali.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 284300 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Cilt Sagligi Ve Bakimi
Cilt Soyma islemi
Cilt Temizligi: PÜf Nokt
GÖzaltI: En Narin Cilt
Kivi ile Cilt BakImI
Sivilce: YaglI Ciltlere
YazIn Cilt Tiplerine GÖr
Gebelikte Olusan Cilt ça
Hamilelikte SaÇ Ve Cilt
Cilt Tipinize Göre Bakim
Ciltlere Göre Renkler, M
Makyaj Teknikleri, Makya
Makyajla Güzellik, Kolay
Cilt Soyma islemi
Cilt Temizligi: PÜf Nokt
Kivi ile Cilt BakImI
Sivilce: YaglI Ciltlere
YazIn Cilt Tiplerine GÖr
Gebelikte Olusan Cilt ça
Hamilelikte SaÇ Ve Cilt
Cilt Tipinize Göre Bakim
Tüm Cilt Sagligi ve Bakimi

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri