Akdeniz Diyeti - Diyet Egzersiz - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Sagman 0ÃÂÂÂ
HEMOF0100ÃÆâ
Vajina 0Ãâ
Vajinada
Vajinaââ‚
Tüm Arananlar
 
 
 
Diyet Egzersiz

Akdeniz Diyeti

Tahil, meyve - sebze, ceviz, findik, balik, zeytinyagi ve düsük kirmizi et temelli Akdeniz diyetinin, üç ayda kalp hastaliklari riskini yüzde 15 gerilettigi kanitlandi

ABD’DE yayimlanan yeni bir arastirmaya göre, üç ay Akdeniz diyetiyle beslenenlerde kalp hastaliklari riski yüzde 15′e kadar azaliyor. Arastirma için orta derecede kalp hastaligi riski olan 212 erkek ile kadin seçildi. Bu kisiler üç ay boyunca, tahil, meyve-sebze, ceviz, findik, balik, zeytinyagi ve düsük kirmizi et temelli Akdeniz diyetiyle beslendi.
AKDENiZ diyetini uygulayanlar, haftada dört kez balik, haftada bir defa kirmizi et yedi. Erkeklerin günde 2, kadinlarin ise 1 kadeh kirmizi sarap içmesine izin verildi. Sonuçta . Akdeniz diyetiyle beslenenlerin kolesterol miktarlarinin yüzde 7.5 oraninda azaldigi saptandi. Akdeniz diyetinin kalp hastaliklari riskini yüzde 15 oraninda gerilettigi belirlendi.

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 267011 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Diyet Egzersiz
10 Pratik Diyet Yemegi
Akdeniz Diyeti
Aldir Yagi, Giy Bikiniyi
BitkiÇayiylazayiflayin
Bölgesel Zayiflama Nedir
Bu Diyet Hatalarina Düsm
Diyet Ürünler Ne Kadar D
Evde Egzersizle Zayiflay
Gida Intolerans Testi Il
GÖbek Eritmenin Yollari
Hazir Sandviçler Tuz Dep
Ince Bir Bel Için Egzers
Istahikapatmaninyollari
Kalori Yakmanin 20 Yolu
Mucize Ve Güncel Diyetle
Zayif Kadinlari Bekleyen
Zayiflama Ve Egzersiz
Zayiflamak Isteyenlere Y
Zayiflatan Egzersiz
BÖlgesel Zayiflama: Soya
Tüm Diyet Egzersiz

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri