2008 ilkbahar/yaz makyaj trendleri - Estetik Güzellik - saglik,arsiv,estetik,güzellik,makyaj,moda,güzeller,sex,cinsellik,mankenler,bebek,çocuk bakımı,hamilelik,hastaneler,hastalıklar,ergenlik,sivilce,lohusa,kızlık zarı,sperm,doktor,cocuk bakımı,annelik,kalpde ritim bozukluğu,böbrek üstü,böbrek taşı,taş düşürme,böbrek iltihabı,kalp hastalıklardan korunma,tıkanan kalp damarlarını nasıl açılır,böbrek iflası,kalp hastalığına doğal çözüm,kalp ile ilgili bilgiler,kalp ameliyatı,kalp hastalığının bitkisel tedavisi varmı,kalp hastalıkları,kalp damar tıkanıkları,böbrek,yararlı yiyecekler,kalp krizi nasıl olur,kalp krizini nasıl önlenir,kalp çarpıntısı,böbrekte büyüme,kekemelik,kekemelik hastalığı neden kaynaklanır,böbrek hastalıkları,kekemeliğin bitkisel tedavisi,kekemelik nasıl tedavi edilir,tedavisi,gözün kornea tabakası, böbrek ağrısı,çocuklarda kekemelik,böbrek nakli,kekemelik hakkında bilgi, böbrek ameliyatı.- .::Sağlık Arşivi::.
 

Sitede Ara Webde Ara
Kar 0†1¤7†1Ã
Botoks NasÃÆÃ
Soya Epiliz Lap 0ÃÆâ
K�Æâ€â„
VajinaÃââ‚Â
Tüm Arananlar
 
 
 
Estetik Güzellik

2008 Ilkbahar/yaz Makyaj Trendleri

Makyajda yazin görünümü belli oldu. Öne çikan makyaj trendleri arasinda, gözlerde simli tavuskusu ve gök mavisi tonlari bulunuyor.
Sephora’nin önümüzdeki yaz için derledigi makyaj trendleri arasinda, göz farinda 60’larin etkilerini öne çikartan mavi tonlu canli renkler, dudaklarda kiraz kirmizisi rujlar, yanaklarda “kizarmis” etkisi veren allik, kalin kaslar ve saçlarin düz olarak kullanilmasi var.
Giyimde de bu yazin en önemli rengi mavi olurken, göz farinda da belirleyici yine mavi ve tonlari oldu. Halbuki far için son birkaç yildir, göz rengi ile kontrast yapan renkler ön plandaydi. Kahverengi göze gül kurusu pembeler ve morlar, mavi-yesil gözlere ise simli kahveler, koyu griler ve kirmizilar kullaniliyordu.
 
Gözlerde mavinin yesile kaçan tonlari geri dönüs yaparken, saçlar yine düzlesiyor, kaslar kalinlasiyor, dudaklardan kirmizilar eksik olmuyor ve yanaklar pembe allikla daha saglikli bir görünüm kazaniyor.
 

Yanaklarda pembe allik
 
 
Kaslar kalinlasiyor
 

Saçlar düzlesiyor
 

Dudaklarda kiraz pembe ve kirmizilari

Ekleyen: Saglik Sifali - 03.01.2012 - 302798 Okuma - 0 Yorum
« Önceki
Bu Yazıyı Facebook'ta paylaş
Sonraki »
Estetik Güzellik
Cildinizi Kisa Hazirlayi
GÜnes Ve Cildiniz
GÜzellesme Programi Size
Ozon Terapi Merkezi Izmi
Ramazan Ve OruÇ
Reductil, Inanin Degmez
SelÜlitlerden Nasil Kurt
Tatile Giderken Antioksi
VÜcut Bakimi: GenÇlesmey
VÜcut Bakimi: Ilgilenmen
Yaslanma Sinyalleri: Boy
2008 Ilkbahar/yaz Makyaj
2008′in Moda Trend
A Dan Z Yekozmetik Sözlü
Antioksidan Deposu Besin
Biçimli Kalçalar Hayal D
Bronzlastirici Dogal Gün
Çatlaklari önlemek Için
Cildiniz Için
Cildinize Bahar Tazeligi
Tüm Estetik Güzellik

 
 
Copyright © 2007 saglik.sevdamisali.net Her Hakkı Saklıdır. BuSrA & KaaN | Bilği Arşivi | Bize Ulaşın
Dostlarimiz: 
||||Gizlilik Politikası|||| Sağlık Bilgileri